F.A.Q.

F.A.Q. – CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

01 Czy można publikować wasze projekty poza stroną?

Odpowiedź na to przejmujące pytanie jest prosta i krótka: ABSOLUTNIE NIE. Wszystkim ”Chomikom” i innym serwerom niż Centrum-Mangi mówimy kategoryczne NIE. Dlaczego? Do wypuszczenia jednego rozdziału potrzeba ogromnego nakładu pracy i czasu kilku osób. Po to tworzymy tę stronę, aby udostępnić Wam rezultaty naszych wysiłków. Dlatego prosimy o minimum przyzwoitości i zrozumienia w tej kwestii. Każdy komentarz na blogu jest jak miód na nasze serca. Widzimy, że doceniacie nasze starania. Nie pozbawiajcie nas tego. Wszelkie próby publikowania naszych rozdziałów poza stroną (a już na pewno bez naszej zgody), będą sukcesywnie przez nas zwalczane. Rozdziały można pobierać lub czytać online, tak więc uważamy, że nikt nie zostanie tutaj poszkodowany. Jeśli jednak zdarzy się, że nasze projekty wylądują poza stroną Mahoutsukai, USUNIEMY LINKI DO WSZYSTKICH POBRAŃ (a tak na poważnie, to rzucimy na Was jakąś okrutną klątwę przez którą wyłysiejecie na głowie, a na klacie wyrośnie Wam bujna szczecina w kolorze dojrzałego grejpfruta). Dlatego zanim pozbawicie pozostałych czytelników przywileju ściągania rozdziałów na dysk, pomyślcie dwa razy. To nie zaboli, a może uratować jedną jęczącą czarownicę.

02 Kiedy pojawi się kolejny rozdział [X] mangi?

Hmm… Najprawdopodobniej wtedy, kiedy go wydamy. Wierzcie nam, praca którą wykonujemy jest bardzo czasochłonna. Robimy to hobbystycznie, za darmo, z własnej nieprzymuszonej woli i dla naszej satysfakcji. Jesteśmy stosunkowo niedużą grupą i każdy z nas ma swoje prywatne życie, które jak wiadomo często daje w kość. Wtedy przyjemności trzeba odłożyć na bok i niestety praca nad projektami się opóźnia. Uwierzcie nam na słowo, my też czasem chorujemy, mamy gorszy dzień, mamy naukę i pracę, a czasami po prostu lenia w tyłku (ale tylko czasami!). Mamy jednak dobrą wiadomość. Jesteśmy bardzo pracowici, dlatego rozdziały powinny pojawiać się na stronie średnio co dwa tygodnie.

03 Chciałbym/ałabym zaproponować wam pewną mangę…

Wszelkie sugestie są jak najbardziej mile widziane. Prosimy o przesyłanie Waszych propozycji drogą mailową (zakładka ,KONTAKT’). Wówczas razem z całą grupą zwołamy mały sabat i pogłowimy się, czy proponowany przez Was projekt ujął nas za nasze spróchniałe serca. Możliwe jednak, że ograniczenia czasowe uniemożliwią nam podjęcie niektórych projektów, ale spróbować zawsze warto.

04 Mogę wam jakoś pomóc?

Jeśli jesteście zainteresowany pracą nad projektami i chcielibyście dołączyć do grupy sympatycznych ludzi z pasją i ogromnym poczuciem humoru, to trafiliście w dobre miejsce. Nie musicie wiedzieć, że część przystępujących do nas osób zamykamy w celach naszego ciemnego lochu, gdzie potem gotujemy z nich zupę (gdyby ktoś Was o to pytał, to Wy nic nie wiecie). Wystarczy, że wyślecie nam zgłoszenie na adres mailowy używając zakładki ,KONTAKT’ na naszej stronie.