Aktualizacja / 29.10.2017

Cukierek albo psikus☆゚.*・。゚━! No dobra, Halloween dopiero za 2 dni, ale czy chcielibyście tak długo czekać za nowymi rozdziałami? Duchy, demony, zombie, wampiry czy... czarownice - to zdecydowanie nasze klimaty! Osobiście kocham wszystkie historie o istotach nadprzyrodzonych, mogę bez końca czytać książki o krwiopijcach i nigdy mi się nie znudzą, choć część z nich posiada niemal identyczne wątki fabularne (mangi Shoujo również). Ale dość o konkurencji, książki o wiedźmach również mogą być wspaniałe. Ze swojej strony mogę polecić serię Tajemny Krąg. Wiem,  żadna nowość, czytałam jeszcze w podstawówce, ale dobrze wspominam. Jest nawet serial, możecie obejrzeć. Następnie oczywiście cykl naszej polskiej autorki Kwiat Paproci. Nigdy nie doceniałam  naszej rodzimej mitologii słowiańskiej, wielbiąc grecką czy germańską. A tu proszę! Strzygi, płanetniki, Swarożyc też mogą zainteresować. Okej, to nie wszystko, kilku tytułów w ogóle nie mogę sobie przypomnieć (zabijcie mnie), a były naprawdę dobre... Trudno. Rąsia mnie wyrzuci (żartuję, jestem w tej grupie niezbędna!), ale muszę też tu wstawić klasyk lat dziecięcych:

Kto też zbierał gazetki? :D 

Nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta początki naszej grupy, starą stronę i zakładkę "Redakcja", ale każdy z członków naszej grupy tworzył sobie fikcyjną  postać, wybierał moc i te sprawy. Ja byłam wiedźmą o ciemnofioletowych włosach, przesiadującą w wolnych chwilach na cmentarzu i pragnącą wskrzeszać umarłych XD. Zaś każdy, kto do nas dołączył, otrzymywał od Mizu zaklęcie na przywołanie pięknego młodzieńca. Dowód? Proszę bardzo.

Dla Shai
Moja kochana nieśmiała siostro!
Tworzę Ci zaklęcie z faceta na ostro!
Nawołuję do pana konkretnego,
tego wielce baśniowego!
Życzę pana o dużej inteligencji,
i wielgachnej pensji!
Boy'a tego, co to jest ogromnym otaku 
i chętnie za Ciebie nadstawi karku! 
Mięsko to zaiste wielce w książkach zaczytane,
Twojego męskiego ideału istne odbicie lustrzane!
Dodatkowo w pakiecie wygląd nieprzeciętny,
jego charakter bardzo namiętny!
Przybywaj chyżo zatem, 
bo pocisnę batem!

Dla Momo
Moja kochaniutka Momo 
co to nie ogląda nigdy "Domo" ! 
Całą sobą Salmonellę tą przyzywam 
i nad ideałem twego mięsa pogdybam!
Inteligentny to rzecz oczywista 
ale bez oprogramowania WinVista! 
Tolerancja na mangę i animę jest koniecznie wskazana, 
a twa miłość na wieki będzie mu oddana! 
Przystojny facet z niego będzie 
zabierze Cię z chęcią wszędzie! 
Do tego dżentelmen punktualny 
z niego niesłychany i jeszcze tak wysoki że ło rany! 
Pantoflarzem się nie okaże 
więc nawet nie myśl o jego karze! 
Ani trochę nie za stary, 
za to ma szerokie bary!
Wierny niczym najlepszy przyjaciel, 
a jeśli Cię skrzywdzi to go chwycę za gardziel!

Halloween to niewątpliwie nasze święto~~! Okej, muszę przejść do spraw organizacyjnych. Zatem dołączyła do nas nowa osóbka, która na tę chwilę zajmie się tłumaczeniem mang Suijin no Ikenie oraz Online. Jest nią Pietrzu7!!! Witamy serdecznie, dostałeś dwie z moich ulubionych mang, więc mam nadzieję, że teraz będą częściej wychodzić (do tej drugiej potrzebujemy typesettera, ktoś coś?).  Czuj się w Mahou jak u siebie, cyrograf podpisany ^^.
Wydajemy dziś nasz ostatni (!) plan. Widok pustej zakładki "Planowane" po prawie 3 latach istnienia grupy to wielkie wow. Zawsze było coś do robienia w przyszłości, ale wygrzebaliśmy się :D! Chyba zaraz będę musiała się ulotnić, bo gadam z Rąsią na Discordzie i właśnie śpiewa mi jakieś "Chodź ze mną do łózka". Pomocy!
No i jeśli chodzi o Ashita no 3600-byou, pojawia się tam element fantasy, więc zachęcam gorąco do przeczytania. Czegoś takiego jeszcze u nas nie było! *muzyczka jak z Telezakupów Mango*./Minachi