Aktualizacja / 23.12.2017


LAAAAAAAAAST KRISMEEES!! Tak, pewnie wam też ta zacna nuta nie daje spokoju hehe. I tak ma być! Poczujta ten klimat świąt, drodzy czytelnicy. Ja sama tę magię świąt poczułam dopiero, gdy wysłuchałam zacnego trio kolędników w utworze "Dzisiaj w Betlejem" tuż pod moim oknem. Może i śniegu nie ma, ale za to są choinki, które zdobią wnętrza naszych domów (oczywiście drzewko ubrane jest tylko z przodu, bo od ściany i tak nie widać). Pewnie większości z was czas teraz mija na sprzątaniu i gotowaniu, no bo umówmy się, święta bez bigosu i sałatki jajecznej, to nie święta. W końcu tradycji musi stać się zadość.

A skoro już mowa o tradycjach... Pewnie część z was dostaje prezenty lub obdarowuje nimi bliskich. My oczywiście mamy dla was małe co nieco (zwłaszcza dla wyznawców św. Szynki). W każdym razie mamy dla was duży prezent! Naprawdę trudno go było spakować, nawet brakło nam wirtualnego papieru, takiego do pakowania oczywiście. Wiecie jak trudno to było spakować do pudełka? :O W naszej paczce na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety mamy też smutną nowinę, trzy z naszych projektów zostają zawieszone, a są  nimi Hatsu Haru, Mune ga Naru oraz Watashitachi. W zamian jednak przejmujemy projekt Dame na od Hitsuji, mamy nadzieję, że miło będzie nam się z nim pracować, a wam miło będzie się go czytać.

Pozdrawiamy widzów Darwinów ♥

W tym miesiącu, wiele zawdzięczamy naszemu nowemu typesetterowi/edytorowi Pesipowi, który odwalił kawał dobrej roboty. Podziękujcie mu za to gromkimi brawami w komentarzach, na fb, gdzie tylko chcecie, bo naprawdę zadebiutował w wielkim stylu.  A skoro jesteśmy już przy nowych członkach... Masz czas i ochotę wspomóc nas w pracy nad mangami? Chcesz poznać nowych ludzi? Da się załatwić! Wystarczy, że wypełnisz test i nam go wyślesz, a my zajmiemy się resztą.

Na zakończenie w imieniu całej grupy i innych magicznych stworzeń życzymy wam zdrowych, wesołych, spędzonych w rodzinnym gronie świąt, wymarzonych prezentów, dobrego żarełka oraz oczywiście udanego Sylwestra i szczęśliwego nowego roku!/Rąsia&company