Aktualizacja / 31.07.2016


Hejeczka, dziś mamy dla Was same mangi na literę  „H”, tak jakoś wyszło w praniu.  Tak, zboczuszki, Wasz Hare-kon też tam jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odkopaliśmy też prosto z piekła cieplutki rozdział Hoozukiego! Nasi wczasowicze leżingują i plażingują gdzieś na plażach, a możliwe też, że część z nich była na Światowych Dniach Młodzieży. Choć impreza nie była tak bombowa, jak ja myślałam, sądzę że ciekawie to wyglądało, a zwłaszcza droga krzyżowa w artystycznym stylu. :D < Mimo że transmisję mogłam zobaczyć tylko w telewizji, to uważam, że klimat ŚDM był zarąbisty! Chciałabym jeszcze kiedyś zobaczyć księży tańczących zumbę. xD

To już prawie sierpień, dlatego też mamy dla Was mały, motywacyjny apel. Jeśli w czerwcu snuliście wakacyjne plany, a teraz z wyrzutami sumienia możecie przyznać, że nie zabraliście się jeszcze za realizację części z nich... nie traćcie czasu i zacznijcie działać! Zanim pochłoną nas wszystkich szare popołudnia, chłód, nieustannie padający deszcz i niechęć do wszystkiego, warto wykorzystać pogodę. Może planowaliście poprawić swoją kondycję lub nauczyć się czegoś nowego? Pokonajcie lenia, zanim dopadnie Was jesienna chandra oraz brak czasu - lato jest naprawdę krótkie, a czeka się na nie niemalże cały rok!

W ostatnim czasie dołączyły do nas dwie nowe lasencje :D, powitajmy je brawami *aplauz*  -TabooNeko i Erika! Neko jest naszą pierwszą tłumaczką z języka japońskiego, zaś Erika zajmie się typesettingiem naszych mang. Zapraszamy też na naszego Facebooka. Znajdziecie tam ankietę, w której możecie zagłosować na Waszą ulubioną, tłumaczoną przez nas mangę. Postaramy się przeanalizować jej wyniki i sprawić, by rozdziały mang z największą ilością głosów pojawiały się w aktualkach częściej.

/Rąsia & Minachi