Aktualizacja / 03.07.2016Witajcie w ten jakże piękny, deszczowy dzień. Jak się okazało, dziś możemy świętować Światowy Dzień Niczego! To może ustalmy, że dziś święto mang? Mamy dziś dla Was kilkanaście rozdziałów, których pewnie długo wyczekiwaliście :D. Tym razem nie mamy typowych nowości, ale... razem z Hitsuji Scans zaczynamy współpracę nad projektem Dame na Watashi ni Koishite Kudasai. Myślę, że część z Was na pewno kojarzy tę mangę.

A co nowego w życiu naszej ekipy? Większość z nas cieszy się z wakacji, leży z drinkiem pod palemką i korzysta z dobroci promieni słonecznych... Ach, to by było coś! Tak naprawdę słoneczko praży niczym popcorn w mikrofali. Kilka Wiedźm postanowiło dać upust rebelii i pofarbować włosy na mniej naturalne kolory, jakimi są fioletowy czy też czerwony. Teraz mogą w pełni utożsamiać się z postaciami czarownic (hihi), ale czemu by nie zaszaleć? ^^

Na sam koniec, jak to u nas bywa, chcielibyśmy powitać nową osóbkę w naszych kręgach. *fanfary* Crimestory zasiliła grono naszych tłumaczy, a jej pracę możecie zobaczyć już w dzisiejszej aktualce! Dziękujemy za Twoją ciężką pracę i mamy nadzieję, że dobrze Ci tutaj z nami :). Mimo wszystko, chcielibyśmy przypomnieć o naszej wiecznej rekrutacji (kto by się tego spodziewał? xD). Werbujemy na każde stanowisko - od tłumacza po typesettera. Dziękujemy za coraz większą ilość komentarzy i polubień na naszym fanpage'u >\\<. Bardzo nas to motywuje do dalszej pracy. Bardzo dziękujemy naszym drogim członkom grupy za ich ciężką prace, oby tak dalej :)


/Rąsia & Minachi