Nie aktualka /10.07.2018
Każdy Premier/Prezydent/Tyran ma swoją mowę, to ja gorszy nie będę :)
Dziś mija 7 dni od moje zaprzysiężenia na admina i przewodnika tych oto wiedźm, wiedźminów i smoka. (Tak, mamy tu smoka. Czym on pluje/zieje to nie wiem, bo nie sprawdzałem.) Shin, właściwie to czym ty plujesz/ziejesz?

Obiecuję wam, drodzy czytelnicy i grupo:
3 miliony mieszkań do wybudowania, 500+ dla mnie od każdego, a nie, zaraz, to nie ta mowa... O, tutaj jest.
Jeszcze raz. Obiecuję wam dokończyć kilka projektów (to ja będę ten dobry Pesip, co doprowadził do końca projekty i dał szczęście), utrzyma w nie za dużej ilości, ale będą chaptery Suijina i Hare-kona. Przyrzekam wycisnąć z ekipy, co się da, gdy będzie taka potrzeba.

Jak możecie zauważyć, nie ma dziś nic z mang, bo nie jest to zwykła aktualka tylko moja wspaniała mowa. Oczywiście jest to wersja oficjalna. Nieoficjalna brzmi tak, że mi się nie chciało wrzucać. Jak będziecie bardziej głodni to weźmiecie wszystko, co będzie. Stara zasada mówi „Człowiek głodny zje to, co mu podadzą, bez narzekania”.

Dobra, bo odchodzę trochę od tematu. Postanowiłem odświeżyć  stronę, dodałem buttony  od zaprzyjaźnionych grup mangowych i, tu nowość, pojawi się również... (werble proszę) Button od grupy anime (ma się te kontakty i moc bycia wrzodem na … [Nie wstydźmy się tego słowa. Na dupie ~Mrina]).
Chcę dowiedzieć się od was, które mangi najchętniej chcielibyście zobaczyć w aktualce wrześniowej i sierpniowej (o ile się wyrobię). Ankiety nie chce mi się robić (chyba że Mina chce zrobić pomiędzy robotą w rzeźni a randkowaniem. Kobieto, daj ty mu zrobić badania do pracy magisterskiej xD.)
Co to ja chciałem? A tak, piszcie w komentarzach, na Chatango, a nawet na Discordzie, jak mnie zobaczycie (jestem wszędzie, buahahaha).
Jako że mnie nie będzie pod koniec miesiąca, zastępować mnie będzie Mina (i tak mnie wspomaga i uczy) oraz Pietrzu (skubany wie, jak dorwać Minę lub emerytkę Rąsię, gdyby miał problem). Siostra, nie będziesz moim zastępcą, bo i tak robisz w „15 grupach”, a do tego ucz się japońskiego! (to tylko 5 grup… <smuteczek> ~ Mrina)

Moi kochani zastępcy, gdy wrócę, skład ekipy może być tylko większy, ale nie mniejszy. Tyranizować nie zabraniam (młotek dam), tylko, proszę, bez podtapiania, nabijania na pal, rozciągania, głodzenia i zamykania w piwnicy na więcej niż 4 dni oraz bez okaleczania.

Rekrutacja trwa, chętnie was przyjmę, o ile pokażecie swój talent (może być uśpiony). Wypełnijcie test (jak ktoś robił lub robi dalej, to podeślijcie jakiś chapter) lub podejmijcie się trudniejszego wyzwania (o szczegóły pytaj szefa).

Najlepsze na koniec!

Bardzo proszę wszystkich zgromadzonych o powstanie, Maestro coś poważnego proszę.

W imieniu całej ekipy Mahoutsukai i naszych czytelników, składam na ręce tej oto wiedźmy Minachi najszczersze gratulacje z powodu zdania Państwowego Egzaminu Dojrzałości. Życzymy, abyś ukończyła bez problemu teraz studia (minimum Magister).

*Brawa i głośne BANZAI!!!!* (bez kamikadze mi tu).

Się rozpisałem, może mnie nie zabiją podczas sprawdzania pisowni. (Hehe.)

Trzymajta się i chodźcie do nas.

Pesip